Kompresory spalinowe

Kompresory spalinowe używane są w przemyśle już od dawna, w licznych branżach są one w powszechnym wykorzystaniu. Spore firmy zazwyczaj mają ich w nadwyżce, bowiem współcześnie większość fabryk wymaga do funkcjonowania sprężarek. Jednak w momencie otwierania nowej firmy zakup od początku nowego sprzętu będzie wiązać się z całkiem dużym kosztem. Gdzie nabywać kompresory spalinowe, aby nie stracić na nie majątku?

Aby zaopatrzyć swoją nową fabrykę w sprężarki najlepszej klasy nie potrzebujemy wcale ich nabywać, wystarczy wybrać możliwość leasingu. Przedsiębiorcy mogą go uzyskać bezpośrednio u producenta sprężarek, operują oni nie jedynie nowymi maszynami, ale także używanymi. Oczywiście cena dzierżawy jednej sprężarki zależna jest od kondycji, wieku a także możliwości maszyny. Leasingodawca podpisuje z nami umowę na czas ograniczony, w tym czasie jesteśmy zobowiązani do comiesięcznego uiszczania odpowiedniej kwoty abonamentu, w zamian za możliwość korzystania z kompresorów we własnej firmie. Po upływie umowy można kompresory spalinowe nabyć lub tez zrezygnować z dzierżawy. Następną, ciekawą alternatywą jest kupno urządzenia z drugiej ręki. Wiąże się to jednak z niebezpieczeństwem zakupu trefnego sprzętu, jednak cena powinna być bardzo dogodna. Najlepiej używane kompresory kupować u rzetelnego sprzedawcy, np. dużej firmy, która systematycznie wymienia urządzenia na lepszy model. Tego typu używane kompresory spalinowe mogą nam służyć jeszcze wiele lat, trzeba jedynie przestrzegać odpowiedniej konserwacji sprzętu. 

Profesjonalne sprężarki do zastosowania przemysłowego są raczej kosztownymi maszynami. Debiutujący przedsiębiorca może zakupić je w atrakcyjnej cenie, wybierając używane modele. Można także wydzierżawić nowy kompresor prosto od producenta. 

Zobacz także: sprężarki atmos

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *