Parador sklep

Jesteśmy profesjonalną firmą zajmującą się dystrybucją najwyższych jakościowo paneli podłogowych odpowiadających potrzebom nowoczesnych, wymagających kontrahentów. Nasz punkt internetowy istnieje na rynku już od dziesięciu lat oraz każdego dnia zyskuje coraz lepsze opinie wśród kupujących. Działamy w branży od 20 lat i bez ustanku się rozwijamy proponując optymalne rozwiązania znane współczesnemu rynkowi.

Panele – elegancja, prostota oraz minimalizm w jednym

Konstruując sklep z panelami firmy Parador kierowaliśmy się jasnymi zasadami – pragnęliśmy dać naszym konsumentom to, czego nie odnajdą wśród konkurencyjnych firm. Liczne rekomendacje weryfikują, że ten cel został osiągnięty, co dla naszej klarownej kadry pracowniczej jest jeszcze bardziej motywujące!

Czym wyróżniają się nasze panele?

•             Łatwy montaż – panele znajdujące się w naszej profesjonalnej ogromnej ofercie montowane są metodą bezklejową, na tak zwany klik. Każda z pojedynczych sztuk zakończona jest nadzwyczajnymi, samozatrzaskowymi piórami. Odkrywcza posadzka pojawia się błyskawicznie oraz nie niezbędne są do tego żadne wygórowane umiejętności!

•             Konkurencyjna cena – Parador sklep zaistniał z myślą o każdym konsumencie, w następstwie tego panele odnajdujące się w naszej idealnej ogromnej ofercie charakteryzują się najatrakcyjniejszą ceną na rynku!

•             Interesujący, modny design – niebanalne wzornictwo powoduje, że nasze panele wyglądają niczym prawdziwe, naturalne drewno! Ich faktura jest odporna na ścieranie a utrzymywanie posadzek w czystości nie powoduje jakichkolwiek problemów!

•             Trwałość i odporność na uszkodzenia – na nasze panele udzielana jest gwarancja producenta, to właśnie dzięki czemu zyskują Państwo pewność, że kolejna podłoga będzie towarzyszyć Wam w nienagannym stanie przez długie lata!

 

Oczekuje na Ciebie zespół profesjonalnych ekspedientów!

Nasza firma funkcjonuje w oparciu o jasną i przykładną politykę. Wśród kadry pracowniczej stają wykwalifikowani fachowcy, jacy zawsze służą klientom fachową radą i pomocą w wyborze godziwego modelu paneli. Nie rekomendujemy paneli niskiej jakości, prawdę mówiąc takowych w ogóle nie mamy w swojej szerokiej ofercie. To fundament, na którym od początku działalności oparliśmy budowę marki.

 

Oferta dla najbardziej wymagających

Zdajemy sobie sprawę z tego, że wśród naszych klientów są również tacy, dla jakich panele to zdecydowanie za mało! Naturalnie dla nich mamy w swoim asortymencie najlepszej klasy deski trójwarstwowe – z siedmioma fabrycznie nakładanymi warstwami lakieru ochronnego. Ich zestaw nie różni się od montażu paneli podłogowych. Tak samo jak one deski układa się metodą bezklejową.

Podłoga w jeden dzień!

Czasy, w których na wymarzoną podłogę wypada było czekać przez długie tygodnie już dawno odeszły do historii! W dzisiejszych czasach nawet najogromniejszą powierzchnię można wykończyć w maksymalnie kilka dni. Wykwalifikowani zawodowcy wielokrotnie potrzebują tylko paru godzin. To o wiele usprawnia proces remontu oraz przynosi szansę na ogromne oszczędności!

Chcemy zaprosić wszystkich Państwa do zaznajomienia się z stworzonym przez nas pełnym asortymentem oraz do zakupów. Jeżeli nurtują Państwa jakiekolwiek zapytania czy też wątpliwości zachęcamy także do kontaktu a z zapałem na wszelkie odpowiemy!

Źródło: sklep z panelami firmy parador

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *